Ludzie pomagają ludziom

Nasze przedszkole wraz z Firmą Farmaceutyczną POLPHARMA uczestniczyło w projekcie " Ludzie pomagają ludziom". Akcja trwa od października 2013 do lutego 2014  W ramach inicjatywy otrzymaliśmy wsparcie wolontariuszy, którzy z otwartym sercem uczestniczyli w zabawach i asystowali dzieciom podczas terapii w przedszkolu. Kolejnym kierunkiem wsparcia była pomoc w organizacji obchodów Międzynarodowego Miesiąca AAC w Trójmieście. Dzięki współpracy otrzymaliśmy komunikatory - Step by Step, a także przygotowujemy film promocyjny.

Jeszcze raz dziękujemy Firmie Polpharma za okazaną wrażliwość i wsparcie. Dziękujemy koordynatorom akcji:

• Pani Izabeli Plantowskiej (Polpharma) i
  • Pani Joannie Doroszuk (Przedszkole 77)
  • Pani Aleksandrze Łojewskiej (Przedszkole 77)
  • oraz wolontariuszom i pracownikom Przedszkola za zaangażowanie.

Projekt "Ludzie pomagają ludziom" otworzył nowe perspektywy i z wyrazami wdzięczności wpisujemy Polpharmę na listę Przyjaciół Przedszkola.