Sobotnie spotkanie w ogrodzie.

Dziękujemy za czysty ogród!

W ostatnią sobotę spotkaliśmy się na wspólnym sprzątaniu i upiększaniu naszego ogrodu.

Baaardzo dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom; Rodzicom, Dziadkom, Harcerzom z 62 GDH ORKAN im.  gen. Stanisława Sosabowskiego oraz naszym Absolwentom wraz Rodzicami.

Słoneczko wyjątkowo sprzyjało, a czas upłynął przyjemnie, choć pracowicie na pieleniu, grabieniu, wycinaniu, sadzeniu, podlewaniu, czyszczeniu i malowaniu płotu, z przemiłymi rozmowami w tle ;)

W tym samym czasie nasze Przedszkolaki waraz z rodzeństwem spędzały czas na zabawie, sadzeniu roślinek oraz przygotowaniu słodkiej niespodzianki w postaci pysznych, cieplutkich gofrów.

Po pracy na świeżym powietrzu zaostrzyły się apetyty i usiedliśmy do wspólnego biesiadowania, podziwiając efekty pracy w postaci czyściutkiego ogrodu, w którym teraz możemy spędzać przyjemniej czas z naszymi dziećmi.

Zapraszamy na krótą fotorelację ze spotkania :)